Вентиляція
Зміст:
Осушувач повітря необхідний для розв'язання проблем, пов'язаних із підвищеним рівнем вологості у приміщенні.
Цей пристрій має два важливі завдання: забезпечення комфортних умов перебування в приміщенні для людей, які в ньому перебувають постійно, а також збереження "комфорту" для самого приміщення, де регулярно виникає підвищена волога.
Оптимальний діапазон вологості для людини знаходиться в середньому між 40% та 60%.
В цьому проміжку наш організм найефективніше протистоїть інфекціям, що передаються повітрям, захисні функції дихальної системи активізуються, розумова діяльність покращується, а серце працює з меншим навантаженням.
У занадто вологому середовищі грибкові колонії, які утворюються на стінах, можуть впливати на здоров'я, проникаючи в органи дихання та призводячи до серйозних захворювань.
Підвищена вологість може, також, спричинити руйнування меблів, паркету та інтер'єру через розмноження плісняви.
Високий рівень вологості сприяє швидкому розповсюдженню бактерій, цвілі, що може призвести до складного та дорогого ремонту.
Отже, нестача або надлишкова волога, може вкрай негативно впливати на наше життя в цілому.
Занадто висока вологість може пошкодити інтер'єр будинку, призводячи до непридатності матеріалів облицювання і навіть самі будівельні конструкції, якщо вони не призначені для таких умов.
Зазвичай осушувачі треба використовувати у:
Всі прилади для осушення повітря можна умовно розділити на дві групи залежно від їх застосування:
За принципом дії їх поділяють на такі типи:
За конструкцією вони бувають:
Адсорбційний осушувач повітря — є одним з основних типів осушувачів. Принцип дії ґрунтується на здатності речовин адсорбувати вологу безпосередньо з повітря.
Вологе повітря проходить через спеціальний ротор, де залишається надлишок водяної пари, яка адсорбується. А вже сухе повітря виходить з осушувача. Ротор обертається завдяки електродвигуну, що забезпечує його рух.
Конденсаційний осушувач повітря, ймовірно, є найпоширенішим типом осушувачів.
Його принцип дії базується на тому, що під час охолодження повітря втрачає здатність утримувати вологу, яка потім конденсується у вигляді крапель.
Вологе повітря проходить через випарник (або холодний теплообмінник), де охолоджується нижче точки роси, і волога з нього конденсується.
Потім повітря проходить через конденсатор (або гарячий теплообмінник), де воно підігрівається і виводиться з осушувача. Підігріте повітря має температуру трохи вище, ніж на початку процесу. Водний конденсат або збирається у спеціальний резервуар, або виводиться у каналізацію.
Рівень шуму
Збір або відвід конденсату
Продуктивність осушення
Наявність додаткових опцій
Мобільний або стаціонарний
Бюджет
Ми сподіваємося, що викладена вище інформація, допоможе вам зрозуміти, для чого використовуються осушувачі повітря в побутових умовах та промислових цілях.
Якщо ви бажаєте забезпечити нормальний мікроклімат у приміщенні, комфортно займатися своїми справами, відпочивати та працювати без використання якісної кліматичної техніки не обійтись.
Бренд Mycond має широкий асортимент енергоефективної, економічної кліматичної техніки преміумкласу на будь-який смак.
Ознайомитися з асортиментом осушувачів повітря: каталог осушувачів.
Рекомендовані статті: https://mycond.ua/blog/shcho-take-zvolozhuvach-povitrya
https://mycond.ua/blog/ventylyaciya-chomu-same-vona-ye-zaporukoyu-zdorovogo-zhyttya
Форма зворотного зв'язку