Ви є тут

Правила використання матеріалів, які розміщені на веб-сайті

Вітаємо Вас на веб-сайті компанії MYCOND (надалі - веб-сайт).

 

Перед переглядом веб-сайту уважно ознайомтеся з цими Правилами використання матеріалів, які розміщені на веб-сайті (надалі – Правила).

 

Вважається, що Ви приймаєте ці Правила після першого використання веб-сайту. Якщо Ви не приймаєте та не погоджуєтесь із цими Правилами, Ви повинні негайно припинити використання веб-сайту. В такому випадку користування веб-сайтом, будь-якою інформацією на веб-сайті та послугами веб-сайту забороняються.

 

1. Загальні положення

 

Дія Правил поширюється як на фізичних, так і юридичних осіб.

 

MYCOND не несе відповідальність за вміст сайтів, посилання на які можуть бути присутніми на веб-сайті, не гарантує їх доступність і коректну роботу. Посилання на інформацію та послуги третіх осіб на веб-сайті робиться з інформаційною метою і не означає, що MYCOND їх підтримує або рекомендує.

 

Інформація, яка опублікована на веб-сайті у вигляді новин, статей, описів продуктів і послуг та інших інформаційних матеріалів MYCOND, актуальна на дату їх складання. Із плином часу, або у зв’язку з наступними подіями певна частина цієї інформації може виявитися неповною або неактуальною. Після опублікування на веб-сайті, MYCOND не гарантує оперативних коригувань такої інформації.

 

Право на використання фірмового найменування, товарних знаків, доменних імен та інших знаків відмінності компанії MYCOND може бути надано виключно за письмовою згодою компанії MYCOND.

 

Ці Правила можуть бути змінені та / або доповнені MYCOND в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.

 

Чинна редакція Правил розміщується на веб-сайті.

 

MYCOND рекомендує користувачам регулярно перевіряти Правила на предмет їх зміни та / або доповнення. Продовження використання веб-сайту користувачем після внесення змін та / або доповнень до чинних Правил означає прийняття і згоду користувача з такими змінами та / або доповненнями.

 

MYCOND не несе відповідальність за використання або невикористання веб-сайту користувачем, в тому числі за неможливість використання веб-сайту.

 

2. Захист авторських прав

 

Усі об’єкти, які розміщені на веб-сайті, у тому числі елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, аудіо і відео, програми, скрипти та інші об’єкти і їх поєднання, є об’єктами виняткових прав MYCOND.

 

MYCOND дозволяє користувачеві переглядати та завантажувати матеріали веб-сайту виключно для особистого некомерційного використання, за умови збереження в кожному окремому випадку використання контенту з веб-сайту всіх знаків авторства (©), вставки гіперпосилання на веб-сайт https://mycond.eu/, збереження контенту в незмінному вигляді.

 

Користувачеві заборонено демонструвати, розповсюджувати або змінювати матеріали веб-сайту, а також використовувати інформацію іншим чином для комерційних чи громадських цілей без письмової згоди MYCOND.

 

Будь-яке використання матеріалів веб-сайту на інших веб-сайтах та / або у соціальних мережах та / або з комерційною метою та / або у поєднанні (у складі) матеріалів, які суперечать чинному законодавству забороняється.