Модульний тепловий насос
серія RECOVERY MCU-YHR

Тепловий насос серії RECOVERY MCU-YHR з повною рекуперацією тепла працює на безпечному для довкілля холодоагенті R410A. Пристрій підтримує кілька режимів: охолодження, охолодження + рекуперація тепла, обігрівання та гаряче водопостачання. Цей тепловий насос особливо добре підходить для об’єктів, які одночасно потребують охолодження та гарячого водопостачання, як-от готелі, школи, ресторани, лікарні та сауни
Модульний тепловий насос <br/> серія RECOVERY MCU-YHR
Виняткова ефективність

Енергоефективність теплового насоса становить до 7,64 в режимі охолодження + рекуперація тепла.

70 кВт

Теплопродуктивність:

66 кВт

Холодопродуктивність:

Компактна конструкція
Компактна конструкція

Завдяки компактній конструкції пристрій поєднує в собі традиційну функціональність теплового насоса та ефективну рекуперацію тепла, не займаючи надто багато місця на підлозі.

Безкоштовна гаряча вода
Безкоштовна гаряча вода

У режимі охолодження тепловий насос здатний використовувати відхідне тепло, відібране від приміщень користувача, для приготування безкоштовної гарячої води з температурою до 55 °C. Цей модульний пристрій можна використовувати замість котла: він не лише задовольнить потребу користувача у гарячій воді, а й скоротить початкові інвестиції і заощадить енергію, не завдаючи шкоди довкіллю.

Режим гарячої води
Режим гарячої води

Цей режим можна використовувати тоді, коли потрібна лише гаряча вода. У цьому випадку тепловий насос забезпечує лише гаряче водопостачання – як і традиційний тепловий насос типу «повітря-вода».

Режим обігрівання
Режим обігрівання

Цей режим можна використовувати взимку та в міжсезоння, якщо вам потрібно, щоб опалювальна система працювала лише на обігрівання. У цьому випадку пристрій відіграє роль традиційного теплового насоса типу «повітря-вода», який працює в режимі обігрівання.

Режим обігрівання + гарячої води

Цей режим стане в нагоді взимку та в міжсезоння, якщо вам одночасно потрібні опалення та гаряча вода. У цьому випадку пріоритетним режимом за замовчуванням є режим гарячої води; після того, як потреба у гарячій воді була задоволена, пристрій автоматично перемикається у режим обігрівання, щоб задовольнити потребу в опаленні. Пріоритет за потреби можна змінити.

 Режим охолодження
Режим охолодження

Цей режим можна використовувати влітку або в міжсезоння, якщо вам потрібне лише охолодження. У цьому режимі пристрій працює як традиційний тепловий насос типу «повітря-вода».

Режим рекуперації тепла
Режим рекуперації тепла

Цей режим стане у нагоді в тих випадках, коли є потреба як в охолодженні, так і в гарячому водопостачанні. У цьому режимі тепловий насос автоматично вибирає найдоцільніший режим роботи залежно від потреби в охолодженні та гарячій воді.

Експлуатаційні межі
Експлуатаційні межі

Тепловий насос здатний працювати за температур до -15 градусів у режимі обігрівання та до +48 градусів у режимі охолодження.

Технічні параметри Одиниці
виміру
MCU066YHR
Холодильна потужність кВт 66
Теплова потужність кВт 70
Нагрівання гарячої води кВт 76
Рекуперація в режимі охолодження кВт 60
Рекуперація в режимі нагрівання для гарячого водопостачання кВт 76
Ступені потужності % 0/100
Електричне живлення   380-415 В, 3 фази, 50 Гц

Ел. потужність в режимі охолодження

EER

кВт

Вт/Вт

20

3,3

Ел. потужність в режимі нагрівання

COP

кВт

Вт/Вт

21

3,33

Ел. потужність в режимі нагрівання для гарячого водопостачання кВт 18,4
Ел. потужність в режимі рекуперації кВт 16,5
Тип холодоагента   R410A
Тип компресора   Герметичний спіральний
Кількість компресорів   1
Витрата води в режимі охолодження / охолодження+рекуперація м3/год. 11,4 / 10,3
Витрата води в режимі нагрівання м3/год. 13,1
Падіння тиску в режимі охолодження кПа 40
Падіння тиску в режимі нагрівання кПа 50
Гідравлічне під'єднання   Ду 65
Тип повітряного теплообмінника   Мідно-алюмінієвий
Тип вентилятора   Осьовий
Кількість вентиляторів   2
Витрата повітря м3/год. 28000
Габарити, ДхШхВ мм 2200x860x1980
Вага кг 700

Примітки:
1. Холодильна потужність та споживання електричної потужності на охолодження наведені для номінальної витрати води, температури води на виході 7 °C та температури зовнішнього повітря 35 °C.
2. Теплова потужність і споживання електричної потужності на нагрівання наведені для номінальної витрати води, температури води на виході 45 °C та температури зовнішнього повітря 7 °CDB.
3. Режим охолодження + рекуперації тепла. Параметри потужності і споживання вказані за номільної витрати води, з температурою на виході +7 градусів для охолодження і +45 градусів для рекуперації.

Хочу купити

Форма зворотного зв'язку