Ви є тут

Про нас

MYСOND у своїй роботі керується інноваційними ідеями

MYСOND у своїй роботі керується інноваційними ідеями і пишається своїм підходом до розробки комплексних рішень, які допомагають клієнтам облаштувати енергоефективний та екологічний простір.

 

Теплові насоси, чилери, осушувачі, фанкойли, системи клімат-контролю від MYСOND – це високоякісне і доступне обладнання, яке підійде практично для будь-якого приватного будинку, квартири або котеджу, а також для комерційних приміщень.

При розробці та виробництві

Розробляючи та виробляючи кліматичну техніку на провідних світових заводах  Італії та Китаю, фахівці бренду зібрали найкращі напрацювання та об’єднали їх в одному технологічному проєкті для вашого комфорту.

MYСOND не лише створює технологічні продукти

MYСOND не лише створює технологічні продукти та рішення, але й об’єднує ваші приміщення у комплексну платформу. Асортимент бренду дає змогу укомплектувати житло або комерційну нерухомість обладнанням для забезпечення комфортного мікроклімату. Усі системи чудово доповнюють одна одну. Тому придбання комплексної системи від одного бренду — це розумний вибір, адже це суттєво впливає на зручність експлуатації систем.

 

MYСOND — чудовий вибір для тих, хто турбується про довкілля, ефективність та власну зручність. Ми щиро віримо, що кожен із вас зможе насолоджуватися комфортом, якого ви заслуговуєте, і робимо для цього все можливе.

Рішення Mycond

Модульний тепловий насос серії MCU

Модульний тепловий насос серії MCU

Модульний тепловий насос серії MCU

Модульний тепловий насос серії MCU

Модульний тепловий насос серії MCU

Дизайнерський фанкойл серії Silent

Тепловий насос типу «спліт-система»  Artic Home Smart

Тепловий насос типу «спліт-система»  серії Hotstar

Тепловий насос типу «спліт-система» Artic Home Smart

Тепловий насос типу «спліт-система» Artic Home Basic

Тепловий насос типу «спліт-система» Artic Home Basic

Побутовий осушувач повітря Yugo Smart

Термостат для фанкойлів Mycond ORB Fan з підтримкою Wi-Fi