Про нас

Myсond у своїй роботі керується інноваційними ідеями і пишається своїм підходом до розробки комплексних рішень, які допомагають клієнтам облаштувати енергоефективний та екологічний простір.

Теплові насоси, чилери, осушувачі, фанкойли, системи клімат-контролю від Myсond – це високоякісне і доступне обладнання, яке підійде практично для будь-якого приватного будинку, квартири або котеджу, а також для комерційних приміщень.

Розробляючи та виробляючи кліматичну техніку на провідних світових заводах Японії, Італії та Китаю, фахівці бренду зібрали найкращі напрацювання та об’єднали їх в одному технологічному проєкті для вашого комфорту.

Myсond не лише створює технологічні продукти та рішення, але й об’єднує ваші приміщення у комплексну платформу. Асортимент бренду дає змогу укомплектувати житло або комерційну нерухомість обладнанням для забезпечення комфортного мікроклімату. Усі системи чудово доповнюють одна одну. Тому придбання комплексної системи від одного бренду — це розумний вибір, адже це суттєво впливає на зручність експлуатації систем.

Myсond — чудовий вибір для тих, хто турбується про довкілля, ефективність та власну зручність. Ми щиро віримо, що кожен із вас зможе насолоджуватися комфортом, якого ви заслуговуєте, і робимо для цього все можливе.

як працює кліматичне обладнання Myсond

Реалізовані проєкти з обладнанням MYCOND

Студія дизайну та пошиву

м. Київ

Тепловий насос Arctic Home
Basic, фанкойли Silent та Glass

переглянути

ЖК «Белгравія»

м. Київ

Тепловий насос Arctic Home
Smart MHCS 045 AHS

переглянути

Павлоградський хімзавод

м. Дніпро

Тепловий насос Arctic Home
Smart MHCS 045 AHS

переглянути

Хостел Dream House

м. Полтава

Тепловий насос Arctic Home
Basic MHCS 065 AHB

переглянути

Зробіть наступний крок у підвищенні комфорту вашого будинку

Залиште заявку, щоб отримати консультацію і дізнатися вартість обладнання,
яке підійде саме для вашого об’єкта

залишити заявку